Gluconol – Aš nusprendžiau prieš religingumą – bandžiau padaryti religinę išimtį.

Gluconol – Aš nusprendžiau prieš religingumą – bandžiau padaryti religinę išimtį.

Medicare ir Medicaid paslaugų centrai teigė, kad sveikatos priežiūros įstaigose dirbantys darbuotojai, gaunantys Medicare ir Medicaid finansavimą, turi būti nušauti.

„Nėra jokios abejonės gluconol official website, kad darbuotojai bet kurioje sveikatos priežiūros įstaigoje, kurie lieka neskiepyti, kelia tiek tiesioginę, tiek netiesioginę grėsmę pacientų saugai ir gyventojų sveikatai“, – sakė JAV sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento sekretorius Xavier Becerra. „Labai svarbu užtikrinti saugumą ir prieigą prie visų pacientų, neatsižvelgiant į tai, kur jie patenka į sveikatos priežiūros sistemą.

Sveikatos priežiūros asociacijos sveikina naująją politiką ir pabrėžia skiepų svarbą, tačiau nerimauja, kad dėl to gali dar labiau trūkti darbo jėgos, nes didėja COVID-19 atvejų ir hospitalizacijų.

Ši nenumatyta pasekmė gali ypač skaudžiai paveikti kaimo ligonines, sakė Alanas Morganas, Nacionalinės kaimo sveikatos asociacijos vadovas.

„Iš karto vakcinos yra saugios ir veiksmingos, todėl būtina, kad visi kaimo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir personalas turi būti paskiepyti“, – sakė jis. „Tačiau mes taip pat gluconol official žinome, kad yra daugiau ligoninių darbuotojų, kurie nėra skiepyti ir turi. neketina skiepytis kaimo vietovėse… tai kelia didelį susirūpinimą.

Prieš ketvirtadienio pranešimą keliose šalies ligoninėse jau buvo reikalaujama paskiepyti nuo COVID-19. Hiustono metodistų ligoninės sistemos atstovas spaudai sakė naujienų agentūrai The Associated Press.

Didesnės ligoninės gali susidoroti su nuostoliais, tačiau Morganas teigė, kad daugiau nei 150 darbuotojų netekimas būtų didžiulis smūgis kaimo ligoninei.

„Didelės sveikatos sistemos ar miesto paslaugų teikėjas turi tą darbo jėgos gebėjimą prisitaikyti“, – sakė jis. „Jūs neturite tokio lankstumo kaimo aplinkoje“.

Kiti sveikatos priežiūros vadovai, matydami slaugos namuose padarytą pažangą, labiau tikisi. Rugpjūčio 18 d. Bidenas pasakė slaugos namams, kad jie turi paskiepyti savo darbuotojus, jei nori ir toliau gauti federalinį finansavimą.

AHCA/NCAL birželio mėn. ataskaitoje nustatyta, kad daugiau nei pusė slaugos namų ir pagalbinių gyvenimo paslaugų teikėjų praėjusiais metais per pandemiją prarado pagrindinius savo personalo narius dėl darbuotojų gluconol pasitraukimo.

Ką žinoti: kam taikomi nauji Bideno vakcinos įgaliojimai? Kada jie įsigalioja?

„Nelaukite“: neskiepytas „TikToker“ ragina sekėjus pasiskiepyti vaizdo įraše prieš jos mirtį

Tačiau Parkinsonas teigia, kad reikalaujant, kad visos sveikatos priežiūros įstaigos atitiktų skiepijimo įpareigojimus, neskiepyti slaugos namų darbuotojai neturės kur eiti be dažnų COVID testų.

„Administracija pašalino pavojų, kad darbuotojai grasins išvykti dirbti į ligonines ir gydytis namuose“, – sakė jis. „Kiekvienu metu, kai turėsite mandatą, bus tam tikrų pasekmių, tačiau administracijos politika yra tikrai protinga, todėl tikimės, kad nuosmukis bus minimalus.

Bidenas taip pat sumažino darbuotojų pasitraukimo iš sveikatos priežiūros sektoriaus riziką, reikalaudamas, kad visos įmonės, kuriose dirba 100 ar daugiau darbuotojų, privalo skiepytis arba atlikti kassavaitinius tyrimus. Neaišku, ar TVS pasiūlys šią testavimo alternatyvą, kai spalį paskelbs galutinę taisyklę.

Sveikatos priežiūros sistemos deda daug pastangų, kad padidintų darbuotojų pasitikėjimą vakcinomis, tačiau jie teigia, kad federalinė vyriausybė turi remti ligonines, jei darbuotojai nuspręstų išvykti dėl naujos politikos.

„Turime paskiepyti gluconol official website darbuotojus, bet suprantame, kad turėsime iššūkį su darbo jėga“, – sakė Morganas. „Turime pripažinti šį iššūkį, žinodami, kad turime paskiepyti savo darbuotojus, bet pasiruošti užpildyti laisvas darbo vietas, kai jos atvyks“.

Stebėkite Adrianna Rodriguez „Twitter“: @AdriannaUSAT.

Sveikatos ir pacientų saugos aprėptis JAV TODAY iš dalies tapo įmanoma dėl Masimo fondo, skirto sveikatos priežiūros etikai, inovacijoms ir konkurencijai. Masimo fondas neteikia redakcinės informacijos.

Praėjusį mėnesį protestuodama dėl Mercy gluconol official ligoninės mandato skiepytis, Cox Branson slaugytoja Tracy Forker sakė naujienų lyderiui, kad „nueitų“ nuo slaugos, jei Cox imtųsi tokio paties žingsnio.

Dabar, kai jie tai padarė, Forker ištesėjo savo pažadą.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai ją visiškai patvirtino FDA, „CoxHealth“ įpareigojo skiepyti COVID-19 visus savo darbuotojus.

„Šiam sprendimui galiausiai vadovauja mokslas, parodęs, kad vakcinacija yra būdas užbaigti šią pandemiją“, – tuo metu sakė „Cox“ generalinis direktorius Steve’as Edwardsas. „Galiausiai gluconol official šis sprendimas buvo priimtas remiant mūsų svarbiausią prioritetą apsaugoti savo darbuotojus, pacientus ir bendruomenę.

Cox davė savo darbuotojams pasiskiepyti iki spalio 15 d. Forker atsistatydinimo pareiškimą pateikė praėjus dviem dienoms po mandato paskelbimo.

Nors ir ne vienas, Forkeris yra vienas iš nedaugelio „CoxHealth“ darbuotojų, žengiančių šį žingsnį. Cox teigimu, maždaug 50 iš 12 500 darbuotojų iki šiol atsistatydino dėl vakcinos mandato.

Aštuoniasdešimt penki procentai Cox darbuotojų gavo bent vieną vakcinos dozę arba jiems buvo suteikta išimtis. Tai apima 96% gydytojų ir 79,86% kitų darbuotojų.

Praėjusį mėnesį paskelbus mandatą, 70% „Cox“ darbuotojų jau buvo paskiepyti.

Tiems, kurie negavo išimties arba nebuvo paskiepyti iki spalio 15 d., bus skirtos 30 dienų nemokamų atostogų, po kurių jos bus nutrauktos, jei vis tiek atsisakys skiepyti.

„Šie reikalavimai nėra keliami impulsyviai, o sprendimas pereiti prie visuotinės vakcinacijos buvo priimtas mūsų gydytojų vadovų, kaip teisingą dalyką mūsų darbuotojams ir pacientams“, – sakė Cox atstovė Kaitlyn McConnell gluconol.

„COVID vakcinos buvo kruopščiai išbandytos, jos buvo saugios ir veiksmingos ir yra tik viena iš daugelio vakcinų, kurias mūsų darbuotojai jau seniai gavo kaip įdarbinimo sąlygą.

Visoje šalyje: darbdavių įpareigojimas skiepyti paverčia kai kuriuos darbuotojus, bet ne visus

Forker teigė, kad ji įvykdė visus kitus ligoninės vakcinos reikalavimus ir prieštarauja tik koronaviruso vakcinai.

Slaugytoja nebepasitiki CDC ar FDA dėl COVID vakcinos

Forkeris aštuonerius metus dirbo gluconol site Cox medicinos centre Bransone ir beveik 30 metų yra registruota slaugytoja. Po to, kai 15 metų slaugė pradėjo lankyti savo vaikus namuose, Forker grįžo į šią profesiją maždaug prieš 10 metų.

Sertifikuota žaizdų ir stomos priežiūros srityje, Forker teigė, kad pirmiausia sukūrė gydymo planus tiems, kurie turi sudėtingų žaizdų.

„Mylėjau savo darbą. Jaučiau, kad Coxas su manimi elgėsi labai gerai, ir jie padėjo man toliau mokytis…“ – sakė ji. „Pasakysiu, kad man patiko aštuoneri Cox Branson darbo metai ir esu labai dėkingas už suteiktą galimybę rūpintis savo bendruomene. Manau, kad dauguma mūsų administratorių gerai galvoja. Tikiuosi, kad taip. Manau, kad įpareigoti šią vakciną yra klaida.

Daugiau: naujasis Misūrio sveikatos caras įstatymų leidėjams sako, kad nori kovoti su dezinformacija apie COVID-19 ir vakcinas

Forker teigė mananti, kad FDA paskubino COVID-19 vakciną, jos „stipriai neišbandyta“ arba neatlikus baigtų klinikinių tyrimų.

„COVID vakcinos buvo patvirtintos per rekordiškai trumpą laiką. Ne toks pat laikotarpis ir nėra ilgalaikių duomenų, kaip su visomis ankstesnėmis vakcinomis“, – sakė ji.

Pasak FDA, jokie „moksliniai standartai, vakcinos peržiūros proceso vientisumas ar saugumas“ nebuvo paaukoti dėl greičio, kuriuo vakcina buvo visiškai patvirtinta.

Taip yra iš dalies todėl, kad mRNR technologija, naudojama kuriant dvi COVID-19 vakcinas, nėra nauja. Pasak Johno Hopkinso ligoninės , jis buvo naudojamas kuriant gluconol official website vakcinas du dešimtmečius, „kad (vakcinų gamintojai) galėtų greitai reaguoti į naują pandeminę ligą, tokią kaip COVID-19“.

Klinikiniame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau nei 30 000 dalyvių, buvo įrodyta, kad vakcina Moderna yra 94% veiksminga užkertant kelią COVID-19. Tyrime, kuriame dalyvavo beveik 44 000 dalyvių , Pfizer šūvis buvo 95% efektyvus .

Springfildo pediatras prisijungia prie visos valstijos skambučio: „Pirmoji jūsų priemonė“ apsaugoti vaikus yra COVID-19 vakcina

Tačiau Forker teigė nebepasitikinti, kad FDA ar CDC būtų teisūs apie COVID-19 vakciną ar tyrimus, rodančius jų veiksmingumą.

„Aš praradau bet kokį pasitikėjimą jais gluconol official. Aš tikiu, kad jie yra pažeisti. Manau, kad Anthony Fauci priėmė gana pražūtingus sprendimus. Nežinau, kokia jo motyvacija, bet įtarčiau, kad jis turi tam tikrų interesų konfliktų.

https://glucofort-official.top/

Dėl šių priežasčių Forker sakė, kad ji „nubrėžė liniją smėlyje“.

Slaugė išėjo iš darbo anksčiau nei planuota: „Buvo per sunku nepasidalyti savo nuomone“

Rugpjūčio 25 d. pateikusi atsistatydinimo pareiškimą, Forker turėjo palikti darbą rugsėjo 22 d. Tačiau netrukus po to paaiškėjo, kad ji negali dirbti dar mėnesį.

„Darbe jaučiau, kad taip yra – manau, kad tai darėsi vis prieštaringesnė. Buvo akivaizdesnis skirtumas tarp žmonių, kurie sutiko su Cox sprendimu, ir žmonių, kurie nesutiko su šiuo sprendimu.

Pranešusi HR, kad negali gluconol official tylėti apie savo įsitikinimus, Forkeris išvyko rugsėjo 3 d.

„Jie pasiūlė, kad gal aš eičiau ir išeičiau, ir aš su tuo sutikau. Tiesiog jaučiau, kad bus per sunku nepasidalyti savo nuomone, ir žinau, kad jie tikrai nenorėjo, kad aš to daryčiau.

Daugiau: „Cox Medical Center Branson“ darbuotojams išduos panikos mygtukus, kai padaugėjo su COVID susijusių išpuolių

Prieš atsistatydindamas Forkeris nesiekė medicininės ar religinės išimties nuo mandato.

„Aš nusprendžiau prieš religingumą – bandžiau padaryti religinę išimtį. Nesijaučiau, kad taip yra – manau, kad tai daugiau problema, kad vakcina turi problemų ir problemų ir kad yra teisė į kūno autonomiją. Bent jau man tai nėra gluconol official religinis klausimas“, – sakė ji.

Forkeris taip pat nesutinka su pritaikymu tiems, kuriems taikomos išimtys – dažnai atliekami COVID-19 tyrimai.

„Aš nenorėjau to daryti ir nemanau, kad tai pagrįsta, atsižvelgiant į tai, kad visiškai paskiepyti asmenys gali užsikrėsti COVID ir užsikrėsti dideliu virusų kiekiu, galinčiu užkrėsti kitus. Savaitinis tikrinimas nėra pagrįstas“, – sakė ji.

Nauji CDC rugpjūtį surinkti duomenys parodė, kad vakcinuotų asmenų, užsikrėtusių simptominiais proveržio atvejais , virusų kiekis yra panašus kaip ir neskiepytų asmenų , tačiau toks užkrečiamumo lygis trunka trumpiau. Pasak CDC , vakcinuoti asmenys taip pat yra mažiau užsikrėtę virusu, o proveržio atvejai paprastai būna lengvesni.

„Stumkite ir išbandykite viską“: Misūrio pietvakariuose ieško pagalbos kovojant su COVID deltos variantu

Iki šiol Cox patvirtino daugiau nei 650 atidėjimų ir medicininių bei religinių išimčių.

„Kaip mūsų visuotinės vakcinacijos politikos dalis, darbuotojai turi teisę ir yra skatinami pateikti prašymus atleisti, jei mano, kad turi medicininių ar religinių veiksnių, dėl kurių jie negali gauti vakcinos. Į šiuos prašymus žiūrime rimtai ir kiekvieną iš jų atidžiai peržiūri komitetas, todėl suprantame to priežastis“, – sakė McConnell.

Be dažno viruso tikrinimo, McConnell teigė, kad tiems, kuriems buvo patvirtintos išimtys, gali būti uždrausta atlikti vaidmenis „didelės rizikos sąlygomis“.

„Pacientai turėtų turėti teisę tikėtis, kad jų ligoninė apsaugos juos nuo ligų gluconol site, o mūsų prioritetas yra neturėti neskiepytų darbuotojų pareigose, kurios kenkia pacientų saugai“, – sakė ji.

Susiję: Ar gautumėte vakciną nuo COVID-19, jei popiežius jūsų paprašytų? Jis tai vadina „meilės aktu“.

Forkeris teigė, kad Coxą „šiek tiek nustebino“ jų darbuotojų, pateikusių religines išimtis, skaičius.

„Coxas pradėjo peržiūrėti šį procesą ir pakvietė žmones, pateikusius religinę išimtį, pakartotinai jį pateikti. Ir dabar daugelis tų žmonių gauna religines išimtis“, – sakė Forkeris.

McConnell paneigė šią informaciją, tačiau teigė, kad Forkeris galėjo paminėti atvejus, kai darbuotojai pateikė religinę išimtį dėl to, kad vakcinoje buvo naudojamas abortuotas vaisiaus audinys. Kadangi nei Moderna, nei Pfizer vakcinoje nenaudojamas vaisiaus audinys, šie prašymai buvo atmesti.

Tačiau darbuotojams buvo leista pateikti iš naujo, jei jie manė, kad jiems reikia religinės išimties dėl skirtingų priežasčių gluconol.

Contents

Print Friendly
Comments are closed.